AR JAU ŽINAI KĄ VEIKSI ŠIĄ VASARĄ TREČIĄ LIEPOS SAVAITGALĮ?

Programa ruošiama
(visi renginiai nemokami)


Liepos 13-15 d. Žagarėje vyks keturioliktasis Žagarės vyšnių festivalis!

Tai renginys, į kurį susirenka visa Lietuva, kaimyninė Latvija ir dar daug svečių iš kitų užsienio šalių. Festivalis dovanoja savo gerbėjams džiugią nuotaiką, daug puikių emocijų ir gražių akimirkų. Tik čia Jūsų laukia tradicinis Vyšnių turgus su amatininkų, tautodailininkų dirbiniais, įvairiais skanumynais ir aibe kitokių prekių, sportinės varžybos, gardžiausios Žagarės vyšnios, originaliosios kaliausės ir, žinoma, nepamirštama koncertinė programa. Vienas iš žinomų ir populiarių atlikėjų, šiais metais džiuginsiančių Žagarės vyšnių festivalio svečius, - Marijonas Mikutavičius. Dalyvavęs Žagarės vyšnių festivalyje 2010 ir 2015 m., šis atlikėjas grįžta ir šiemet.

Marijonas Mikutavičius

 


Dar viena Žagarės vyšnių festivalio 2018 naujiena – elektroninės muzikos duetas „Beisoul & Einius“, žinomas ne tik dėl kuriamo muzikos, bet ir stilingų kostiumų, šiais metais nominuotas britų muzikinei premijai „UMA Music Awards“.

Beisoul & Einius

 


Okata

OKATA - tai keturi kūrėjai gyvenantys muzika ir ritmu. 2017 metais debiutavęs projektas, mėgsta eksperimentuoti ir ieškoti naujų skambesių. Jungiantys tai, kas sena, kartu su tuo, kas modernu. Liaudies dainų motyvai jungiami su beatbox, elektroninės muzikos žanrais, poliritmika, kuria unikalią ir sunkiai apibrėžiamą OKATA muzikinių interpretacijų nuotaiką. Grupės narės Kotryna Čereškevičiūtė, Justė Kraujelytė ir Kristina Mažeikaitė - profesionalios muzikos atlikėjos, įvairių televizijos muzikinių projektų dalyvės, performancų kūrėjos. Vokalistės turi ilgametę sceninę patirtį pritariant garsiausioms Lietuvos grupėms ir atlikėjams. Šios trys dainininkės, atliekančios jazz, pop, blues ir kitus muzikinius žanrus, kuria unikalų daugiabalsį OKATA skambesį. Ketvirtasis atlikėjas - Žygimantas Gudelis - profesionalus vokalinės perkusijos bei sudėtingų live looping pasirodymų kūrėjas, žinomas kaip GON, laužo tradicinio beatbox stereotipus. Atlikėjas yra tapęs Lietuvos beatbox čempionu, metų beatboxeriu, dalyvauja tarptautiniuose šio žanro konkursuose. Koncerte skambės grupės OKATA šiuolaikiškai aranžuotos dainos jungiančios lietuvių liaudies, elektronikos ir beatbox'o skambesius.

http://www.facebook.com/OkataProject
http://instagram.com/OkataProject

VIDEO: Dagilėlis: https://www.youtube.com/watch?v=Ze6VGA7QW18
Ne Bet Kokia Aš Mergelė Buvau: https://www.youtube.com/watch?v=8jbUDoYygOg

Okata

 


Žagarės vyšnių festivalyje 2018 pasirodysianti Lietuvos dainininkė ir dainų autorė - Greta Jančytė, žinoma GJan sceniniu vardu. Debiutavo 2011 m. su radijo singlais „Not Afraid“ ir „Tattoo“, 2012 m. nominuota Muzikos asociacijos metų apdovanojimui už geriausią vaizdo klipą („Not Afraid“), o 2013 m. Muzikos asociacijos metų apdovanojimui kaip geriausia atlikėja moteris.

Greta Jančytė

 


Pamažu tampa tradicija, kad koncertinę programą Žagarės vyšnių festivalyje vainikuoja Radistai! Dalyvaujantys Vyšnių festivalyje dar nuo 2014 m., džiuginantys festivalio publiką ir kviečiantys šėlti iki paryčių, Radistai sudrebins (tiesiogine to žodžio prasme) ir keturioliktąjį Vyšnių festivalį! 2017 m. 10-ties metų veiklos sukaktį pažymėjęs duetas, kaip sako pats Jonas Nainys, „Radistų erą pradėjo sveikindamiesi iš mažo radijo studijos kambariuko, tačiau per ilgus metus pavyko sukurti išties daug ką: radijo laidą, TV laidą, klubinius vakarėlius, festivalį, arenos renginius, įrašyti du albumus, išleisti daugybę singlų ir, ko gero, pašokdinti daugiau nei pusę Lietuvos“.

Radistai

Keturioliktajame Žagarės vyšnių festivalyje jūsų lauks šiemet „Geriausio metų atlikėjo“ titulą „M.A.M.A.“ apdovanojimuose laimėjusio Daddy Was A Milkman koncertas. Vienas plačiausiai žinomų jo kūrinių „Breathe In“ sužavėjo ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių klausytojus.

Daddy Was A Milkman

Žagarės Vyšnių festivalio 2018 scenoje skambės geriausios šalies atlikėjos, MAMA statulėlę pelniusios Monikos Pundziūtės-Monique debiutinio albumo „Sun&Moon” dainos. Muzikinę karjerą Monique pradėjo pergale televiziniame projekte „X Faktorius“. Jam pasibaigus jaunoji atlikėja sparčiai užkariavo šalies radijo stočių grojaraščius bei gerbėjų simpatijas. Viena ryškiausių šių dienų Lietuvos dainininkių pirmąjį debiutinį dvigubą albumą „Sun & Moon” pristatė 2017 metais. Žagarės Vyšnių festivalio scenoje, kartu su gyva grupe, Monique pristatys žymiausias dainas. Skambės lyrinės „Man nebaisu”, „Aš viena” bei energingos „Palauk dar”, „Nenoriu grįžt namo” ir kiti kūriniai. Klausytojai pirmieji išgirs ir naujausias dainas iš ruošiamo antrojo dainininkės solinio albumo.

Monika

„Žagarės vyšnių festivalyje – ir Lemon Joy! Grupė, susikūrusi 1994 m., o jos pirmasis pavadinimas buvo „Етаж-3“ (liet. kalba trečias aukštas). Karjeros pradžioje grupė grojo gitarinę muziką, tačiau po debiutinio albumo perėjo prie elektroninės muzikos. Puikiai žinomi šios grupės kūriniai: „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“, „Geltoni krantai“, „Pamiršk mane“, „Pėdos ant drėgno akmens“, „Kažkada“ ir kt.“

Lemon Joy